הזמנה לחתונה היא קריאת הפתיחה הרשמית להזמין את האורחים להתאהב באירוע שלכם בסטייל! הזמנה מעוצבת נותנת לאורחים טעימה וציפייה לעתיד הקרב לבוא, לכן חשוב לבחור בעיצוב ייחודי לכם אשר יגדיר את סגנון האירוע שלכם. מבחירת עיצוב ההזמנה תמשיכו בקו עיצובי אחיד שיחבר את כל הפרטים יחדיו. לכן איגדנו לכם בואזי ואזי את כל הטרנדים החמים להזמנות מעוצבות לעונת החתונות הקרובה, ולכם כל מה שנותר הוא רק לבחור.

בוהמייני

הסגנון הבוהמייני הוא ללא ספק הטרנד השולט לשנת 2019 בתחום עיצוב חתונות, והוא כולל בתוכו עולם רחב  של אלמנטים עיצוביים. סגנון הבוהו-שיק מסמל חזרה לטבע והופך כל אירוע לחוויה משוחררת ורגועה, אבל כמובן, עם המון סטייל. 

אם אתם מעצבים חתונה בסגנון בוהמייני-מדברי, אתם יכולים לבחור בהזמנות לחתונה עם צבעוניות מדברית ואלמנטים שונים מהטבע, כמו קקטוסים, מסגרות פרחוניות ועוד.

הזמנות לחתונה

הזמנה לחתונה עם אלמנטים אוריינטליים ופאטרנים של מקרמה גם יכולה להתאים לסגנון הבוהמייני, שגורם לכל כלה להרגיש כמו פיה ביום המיוחד שלה.

הזמנות לחתונה

צבעי מים

שימוש ברקעים של צבעי מים עדינים הוא לא משהו חדש בעיצוב הזמנה לחתונה, אבל נראה שהוא לא הולך לשום מקום. הזמנות מעוצבות עם טקסטורות של צבעי מים יכולות להתאים לכל מי שרוצה לתת טאצ' מיוחד לעיצוב חתונה קלסית-רומנטית.

הזמנות לחתונה

 

אם אתם בוחרים בעיצוב הזמנה עם צבעי מים לאירוע שלכם, אתם יכולים ללכת על צבעוניות בגווני כחול וטורקיז או בגוונים של אדום וקורל.

הזמנות לחתונה

הזמנות פרחוניות

כולנו יודעים שהקיץ הישראלי נמשך רוב חודשי השנה, לכן הזמנות פרחוניות לחתונה יכולות להתאים לכל עונה. הזמנות פרחוניות עם צבעוניות אביבית תמיד עושות נעים בעין, ואתם יכולים להמשיך עם אותה צבעוניות גם בעיצוב הפרחים ושאר המיתוג לאירוע שלכם.

הזמנות לחתונה

דרמטי – רומנטי

כל מעצב אירועים מתחיל יודע שפרחים זה אחד הדברים הכי חשובים בעיצוב אירוע, ובמיוחד בעיצוב חתונה. בחירת סוגי הפרחים והצבעוניות משתנה עבור כל סגנון, ובעונה הנוכחית אנחנו רואים יותר ויותר זוגות שבוחרים בסידורי פרחים רומנטיים עם נוכחות דרמטית וצבעוניות כהה של בורדו, סגול, והרבה ירוק. 

הזמנות לחתונה

הטרנד הזה לא דילג על הזמנות ומיתוג לחתונה. הזמנות עם צבעוניות כהה ופרחים עם נוכחות לא יתאימו לכל אחד, אבל הם ללא ספק יגרמו לאורחים שלכם לזכור את החתונה שלכם.

מינימליזם

הסגנון המינימליסטי הוא לא משהו חדש, אבל אנחנו רואים אותו יותר ויותר בשנת 2019. הזמנות לחתונה עם עיצוב מינימאליסטי נותנות תחושה קלאסית ונקייה, וכמו כל הקלאסיקות, הן תמיד באופנה.

הזמנות לחתונה

שיש

כבר כמה עונות שטקסטורות השיש שולטות בפינטרסט, ובמיוחד בעיצוב הזמנות לחתונה, וכנראה שהם כאן כדי להישאר.

הזמנות לחתונה

אתם יכולים לבחור בהזמנות המשלבות טקסטורות של שיש עם צורות גיאומטריות או ללכת על משהו נקי יותר עם שילוב של פרחים בצבעוניות עדינה – ככה או ככה, האורחים שלכם יידעו שהם מוזמנים לחתונה עם המון סטייל

הזמנות לחתונה

"בלי עין הרע"

אחד הטרנדים הכי חמים עכשיו בעולם העיצוב הוא פאטרנים של עיניים, ואנחנו רואים אותו לאט-לאט משתלט גם על עולם החתונות. אלמנטים של עיניים ונגיעות אוריינטליות יהפכו את ההזמנות לחתונה שלכם למודרניות וייחודיות, אבל גם מראות לאורחים שלכם שאתם יודעים מאיפה באתם.

הזמנות לחתונה