אחד האלמנטים החשובים ביותר ביצירת אירוע  מוצלח תלוי במידה רבה בעיצוב ומיתוג אירוע, משהו שכל האורחים ידברו עליו ביום שאחרי וכזה שבזמן האירוע ייצר אווירה קסומה וייחודית שמתאימה במיוחד בשבילכם. צוות ואזי ואזי ריכז עבורכם 5 טיפים לעיצוב האירוע שלכם, שיהפכו אותו לחוויה שהאורחים שלכם יזכרו להרבה זמן.

בחירת סגנון וצבעוניות

השלב הראשון בעיצוב ומיתוג אירוע הוא בחירת הסגנון. אוהבי הטבע יכולים ללכת על סגנון בוהמייני שייתן לאירוע שלכם אופי ייחודי, ולהשתמש בחומרים טבעיים ומיתוג תואם, שישתלבו ביחד ויבליטו את הרוח החופשית שלכם.

הזמנות מעוצבות לחתונה

המתחתנים בחודש מאי יכולים לעצב אירוע צבעוני ואביבי, וליהנות מחודשי האביב הנעימים. סידורי פרחים משוחררים בצבעוניות עשירה, טקסטיל תואם ומיתוג עם אלמנטים פרחוניים וצבעוניים, יהפכו את האירוע שלכם לחוויה נעימה וקלילה שתיזכר לזמן רב.

הזמנות מעוצבות לחתונה

הזמנות לאירוע

הזמנות מעוצבות הם הפתיחה הרשמית של האירוע שלכם, והן אלו שמכתיבות את הסגנון. הן נותנות לאורחים שלכם טעימה מהחוויה שאתם מכינים עבורם. כדי להפוך את ההזמנות למושלמות, כל מה שצריך לעשות הוא להוסיף מעטפות מעוצבות תואמות להזמנה שלכם, ולסגור אותן עם מדבקה ממותגת למעטפה

אם אתם רוצים לבנות את הציפייה של האורחים אפילו יותר, אתם יכולים לשלוח להם save the date מעוצב לפני שליחת ההזמנה, או תזכורת בעיצוב תואם כיומיים לפני האירוע.

כניסה לאולם

כדי להכניס את האורחים לחוויה, חשוב לתת תשומת לב לעיצוב הכניסה לאולם.

שלט welcome מעוצב ופתקיות הושבה בעיצוב תואם, בשילוב עם סידור פרחים בצבעוניות תואמת, עששיות מיוחדות ונרות,  יראו לאורחים שלכם שהם נכנסים לאירוע מיוחד ויתנו אקסטרה טאץ' לעיצוב.

עיצוב שולחן

האורחים שלכם יבלו את רוב הזמן שלהם על רחבת הריקודים או בשולחן. עם השקעה בעיצוב ומיתוג השולחן, האורחים שלכם לא ידברו רק על איך היה האוכל.

מעבר למרכזי השולחן יש כל כך הרבה דרכים להשקיע בעיצוב השולחנות – החל ממספרי שולחן מעוצבים במרכז השולחן, ועד תפריטים אישיים או תגיות למפיות בעיצוב תואם.

מתנות לאורחים

אחרי אירוע מושלם, הכי כיף להגיד תודה לאנשים שהיו חלק ממנו. מתנת give-away עם מיתוג תואם, תשאיר אצלם מזכרת מהאירוע ותראה להם את ההערכה שלכם.  עציצים עם תגית מעוצבת או מדבקה ממותגת, כיפות ממותגות, בקבוק יין קטן עם מדבקה ממותגת ותגית בעיצוב תואם.

תגית מעוצבת

אתם יכולים לפתוח עמדה ביציאה למתנות לאורחים, ולמתג אותה עם שלט עמדה מעוצב ומיתוג למתנות.