אם את כאן, כנראה שאת מתכננת לחגוג אירוע בזמן הקרוב, אז קודם כל מזל טוב הגעת למקום הנכון!

אחד האלמנטים החשובים ביותר ביצירת אירוע  מוצלח תלוי במידה רבה בעיצוב מיתוג אירוע, משהו שכל האורחים ידברו עליו ביום שאחרי וכזה שבזמן האירוע ייצר אווירה קסומה וייחודית המתאימה במיוחד בשבילכם.

רבות הדרכים לעיצוב ולמיתוג אירועים – את יכולה להשתמש בשירותיו של 'מעצב הבית' מטעם אולם האירועים, לבחור במעצב שהמליצו עליו או שאת יכולה לעצב בעצמך את האירוע שלך. 

אם את בעלת רצון לתכנן ולדעת עד הפרט האחרון ומה שמעניין אותך זה להביט ברזולוציות  הכי גבוהות שיש, אז תוכלי להשתמש בשירותיה של חברת עיצוב ומיתוג שתלך איתך יד ביד, אך יכולה להגיע לסכומי עתק.

אבל אם את כזאת שהפרטים המדויקים מעניינים אותך, אך את לא רוצה לקחת עוד הלוואה מהבנק😅; אם יש לך את היכולת לבצע בעצמך את הדברים, אבל לא רוצה להשקיע יותר מדיי זמן למיתוג האירוע, אז ככל הנראה  שהדרך הטובה ביותר עבורך היא לעצב ולמתג את האירוע בעצמך בכמה צעדים פשוטים עם Vazi vazi.

ואזי ואזי מאפשרת לך לחסוך  בזמן יקר, לחסוך בכסף בתהליך תכנון האירוע ולהתאים את העיצוב לאירוע לשלך – כל זה מבלי להתפשר על איכות, עם שירות ברמה גבוהה ומשלוח ישיר עד הבית. 

את יכולה למצוא פתרונות כבר עבור הצעדים הראשונים לתכנון האירוע – הזמנה לחתונה או save the date שהאורחים שלך יוכלו לקבל דרך הוואטסאפ. 

את יכולה להוסיף מוצרים ממותגים במגוון עיצובים עבור האירוע כמו  כיפות ממותגות לאורחים שלכם, שלטי הכוונה מותאמים אישית אליכם או תפריטים אישיים שיונחו על השולחן לכל אורח.

אלו רגעים קטנים של שמחה ואושר שהם חלק בלתי נפרד בחוויה  שאפשר ליצור עם קצת מיתוג אישי שיהפכו את האירוע לייחודי לך. יש בתהליך הזה תחושה אדירה של יצירה, סיפוק הנאה וגאווה.

 עם ואזי ואזי תוכלי לבחור בקו עיצוב אחיד ומיתוג שמדבר באותה שפה, ולתת לאורחים שלך חוויה ייחודית החל מקבלת פתקית הושבה מעוצבת, שתפנה אותם לשולחן בו יופיע מספר שולחן ממותג, תגיות מעוצבות, ואפילו פלייסמנטים

זוהי חוויה שתעניק לכולם תחושת חיבור נעימה שמייחדת רק אתכם, ותלווה את כל האירוע מקבלת הפנים ועד לגע שכולם מתפזרים עם מתנות גיב אווי ממותגות.